ABBYY Business Card Reader

Aplikace ABBYY Business Card Reader 2.0 automaticky získává kontakty z papírových vizitek a převádí je na zpracovatelná elektronická data. Je navržena tak, aby odborníkům pomáhala zvýšit produktivitu, zvyšovala efektivitu jejich obchodní komunikace, šetřila čas a eliminovala zdlouhavé přepisování. Aplikace pracuje s prakticky jakýmkoli skenovacím zařízením.

Hlavní vlastnosti

Automatická digitalizace kontaktních informací

Aplikace Business Card Reader automaticky prohledává a „čte“ papírové vizitky a odesílá kontaktní údaje do externí databáze – nebo je ukládá do elektronického formátu podle vašeho výběru. Na základě technologie inteligentního rozpoznávání dat přesně identifikuje informace podle typu (jméno, příjmení, telefonní čísla, adresy atd.) a odesílá je do odpovídajících polí v databázi.

Flexibilní možnosti exportu a sdílení

Aplikace nabízí pro export kontaktních údajů do vámi preferovaného systému správy kontaktů různé možnosti:
  • Přímý export do aplikace Microsoft® Outlook®, do již existující složky kontaktů nebo do nové složky vytvořené v rámci aplikace
  • Přímý export do aplikace Salesforce® 
  • Ukládání dat do formátu CVS  pro export do aplikace Microsoft Excel® nebo do jakéhokoli jiného systému pro správu kontaktů
  • Ukládání kontaktů jako souborů vCard pro snadné sdílení s kontakty aplikací Google® a Google Calendar TM, Apple® iPad® a Mac®.

Komplexní podpora jazyků

Technologie ABBYY BCR čte vizitky v 25 oblíbených jazycích, které zahrnují jak evropské, tak i některé asijské jazyky. Kromě toho dokáže snadno zpracovávat údaje z vícejazyčných vizitek. 

Detekce duplicitních kontaktů

Aby bylo zajištěno, že jsou vaše kontakty vždy dobře spravovány, aplikace ABBYY Business Card Reader při exportu kontaktů do aplikace Microsoft Outlook® nebo Salesforce® automaticky kontroluje nové údaje ve vztahu ke stávajícím informacím v databázi. Pokud je v databázi podobný kontakt již uložen, software vás automaticky upozorní a nabídne možnosti nahrazení starého kontaktu novým, jeho aktualizaci nebo ponechání obou.

Skenování více vizitek

Aplikace vám při práci s plochým skenerem umožňuje současně skenovat a číst až 10 vizitek během jedné relace. Všechny kontakty budou navzájem odděleny a přiřazeny do příslušných polí v databázi.

Funkce rychlého skenování

Pouhým klepnutím na tlačítko „Skenovat další“ můžete skenovat další vizitky, zatímco jsou dříve naskenované vizitky teprve rozpoznávány – program tak bude pracovat za vás.

Podpora oboustranného skenování

Při použití skeneru s oboustranným režimem můžete skenovat obě strany vizitky v jednom kroku. Druhá strana vizitky bude uložena jako obrázek (bez rozpoznávání) se všemi důležitými kontaktními informacemi, řádně zachycenými a zařazenými.

Kompatibilita s téměř všemi skenery

Aplikace ABBYY Business Card Reader pracuje se všemi skenery kompatibilními s rozhraním TWAIN nebo WIA, s multifunkčními periferními (MFP) nebo s jakýmkoli skenerem vizitek. Náš produkt dokáže také zpracovávat snímky vizitek pořízené digitálními fotoaparáty nebo mobilními přístroji.