ABBYY PDF Transformer +

Aplikace ABBYY PDF Transformer+ je jednoduchý, ale všestranný nástroj, který umožňuje prohlížet, vytvářet a upravovat soubory PDF a převádět je do formátů s možností úprav, jako jsou např. formáty aplikací Microsoft® Word a Excel®. Díky oceňované technologii optického rozpoznávání znaků (OCR) společnosti ABBYY dokáže aplikace ABBYY PDF Transformer+ rychle a přesně převádět obrázky nebo skenované papírové dokumenty na textové soubory s možností vyhledávání a úprav při zachování původního rozvržení.

 

STÁHNOUT ZKUŠEBNÍ VERZI

 

Hlavní funkce

Otevření nebo vytvoření souboru PDF

  • Otevření a zobrazení jakéhokoli souboru PDF
  • Vytvoření dokumentu PDF z jednoho nebo několika souborů
  • Vytvoření souboru PDF s možností vyhledávání nebo jen s obrázky ze skeneru
  • Spojení dokumentu PDF s jinými dokumenty
    Přidání stránek z naskenovaného dokumentu.

Revize dokumentů a přidávání komentářů

Pomocí široké řady nástrojů, jako jsou např. funkce Komentář, Zvýraznit, Vložit text a Podtrhnout, lze poskytnout nebo získat zpětnou vazbu.

Úpravy textu a obrázků

Aplikace ABBYY PDF Transformer+ umožňuje upravovat text a obrázky v jakémkoli souboru PDF. K úpravám obsahu PDF slouží režim úprav. Umožňuje přidat nebo odstranit text v rámci jednoho řádku nebo přidat, upravit či odebrat obrázky. Pomocí nástrojů Guma a Textové pole lze přidat nebo odebrat obsah v jakémkoli dokumentu. Při vložení textu lze vybrat barvu jeho pozadí – Průhledné, Shodné s pozadím dokumentu a Výběr barvy.

Ochrana dokumentů PDF

Zabezpečte své dokumenty pomocí možností ochrany:
1. Heslo a oprávnění
Dokument lze chránit před neoprávněným přístupem a úpravami.
2. Digitální podpis
Dokument PDF lze podepsat pomocí ověřené digitální identity. Také lze ověřit platnost elektronických podpisů jiných uživatelů.
3. Odstranění citlivých informací
K odstranění citlivých údajů lze použít režim redakce. Funkce Vyhledat a redigovat umožňuje rychle najít a odstranit důvěrné informace.

Převod dokumentů PDF

Aplikace ABBYY PDF Transformer+ umožňuje převádět dokumenty PDF do jiných formátů s možností úprav. Při převodu souborů PDF aplikace ABBYY PDF Transformer+ inteligentně analyzuje strukturu dokumentu a identifikuje text, obrázky, tabulky a čárové kódy. Chcete-li výsledky převodu doladit, pomocí režimu převodu ručně upravte okraje nebo typ detekovaných objektů.

Kopírování textu a obrázků

Můžete snadno kopírovat text, tabulky a obrázky z jakéhokoli souboru PDF do jiných aplikací nebo do skenovaných souborů PDF.

Ceník

PDF Transformer +

Cena bez DPH Cena s DPH e-shop
ESD - Plná verze 1 856 Kč 2 245,80 Kč
ESD - Upgrade 1 312 Kč 1 587,50 Kč

* Upgrade podporuje verze 2.0 a 3.0. Pokud vlastníte PDF Transformer 1.0, je potřebné zakoupit plnou verzi.

 

STÁHNOUT ZKUŠEBNÍ VERZI