ABBYY Screenshot Reader

Více než jen snímky obrazovky!

Vytvářejte své vlastní “snímky” obrázků a textů z otevřených dokumentů, obrázků, souborových nabídek, web stránek, prezentací nebo PDF souborů pomocí jen několika kliknutí.

Screenshot Reader vytváří kopie obrázků, které můžete jednoduše vystřihnout a přesunout do programů Microsoft PowerPoint, Word, Excel anebo grafických souborů. Screenshot Reader můžete využívat na výběr a kopírování kousků textů z obrázků, flash souborů, PDF souborů a jiných obrázkově založených souborů a konvertovat je na skutečný text, který můžete editovat, anebo vkládat do jiného dokumentu.

Vlastnosti produktu

 • Zachyťte dva typy snímků – obrázek a text
  Běžné programy na zachytávání snímků obrazovky snímají okno programu anebo vybranou oblast na pracovní ploše počítače uživatele. S ABBYY Screenshot Reader se můžete rozhodnout, jestli chcete tradiční ‘Obrázkové snímky’ aplikace vaší pracovní plochy, web stránky, prezentace anebo oblasti dokumentu, anebo můžete proměnit text v grafických souborech na editovatelný text a vytvořit ‘textové snímky’.

 • Obrázkové snímky
  Jednoduše vytvořte snímky a uložte je jako obrázky, které můžete sdílet s přáteli, nebo použít v prezentacích, výukových materiálech a různých jiných dokumentech. Můžete zachytit pouze vybranou oblast na obrazovce, celé okno anebo celou pracovní plochu. Pokročilá funkce Časovaná obrazovka vám dokonce umožní zachytit snímek s 5 sekundovým opožděním, abyste mohli ‘připravit’ obrazovku – například otevřít potřebná okna, když děláte dokumentaci k software.

 • Textové snímky
  Pokud chcete vyjmout nějaký text z obrázkového souboru, web stránky, prezentace nebo PDF, můžete rychle proměnit textové oblasti na skutečně editovatelný text, který lze vložit přímo do otevřené aplikace, editovat, anebo uložit jako dokumenty programů Microsoft® Word anebo Excel®. Screenshot Reader zkonvertuje snímek obrazovky na text.

 • Jednoduchý na používání s praktickými nástroji
  Vytváření snímek je s touto skupinou praktických nástrojů jednoduchou úlohou. Hlavní okno programu umožňuje vybrat oblast pro snímek a výstupní formát. Můžete nastavit, aby se Screenshot Reader automaticky spustil při každém spuštění počítače a vždy vám bude po ruce.

 • Různé formáty ukládání
  Snímky obrazovky mohou být využívané na různé účely a můžete je potřebovat v různých formátech. ABBYY Screenshot Reader vám umožňuje ukládat Obrázkové snímky v JPEG, BMP anebo PNG formátech. Textové snímky můžou být ukládané jako editovatelné texty v .RTF, .TXT, .DOC anebo .XLS formátech.

 • Užitek z technologie OCR od ABBYY
  Screenshot Reader je založen na oceněné technologii OCR (Optical Character Recognition; optické rozpoznávání znaků) od ABBYY, která byla vyvíjená během posledních 20 let. Tato technologie je zahrnuta v profesionálních řešeních OCR a PDF konverze, jako ABBYY FineReader, který proměňuje papírové dokumenty a obrázky na editovatelné elektronické formáty s výjimečnou přesností a zachováním rozložení.

více >>