ABBYY Scan Station

ABBYY Scan Station je lehce ovladatelný software na skenování dokumentů založený na vysokovýkonné a dlouhodobě osvědčené technologii.

Umožňuje skenování a export stovek stran v průběhu několika minut a poskytuje širokou škálu užitečných nástrojů pro zvýšení kvality naskenovaných obrázků. Může se používat na zachycení a digitalizaci velkých dokumentových archivů, jako i na skenování malého množství dokumentů standardním pracovním skenerem. Navíc, organizace s regionálním působením a dceřinými společnostmi mohou jednoduše rozmístit distribuovaný systém shromažďování dokumentů tím, že bude mít ABBYY Scan Station nainstalovaný na různých místech s centralizovaným zpracováním a ukládáním dokumentů.

Se svým intuitivním rozhraním se ABBYY Scan Station lehce obsluhuje a řídí, i když operátor nemá žádné anebo jen malé zkušenosti se skenováním dokumentů. Zároveň je profesionálním řešením založeným na vysokovýkonné technologii skenování, která byla úspěšně použita v popředních produktech ABBYY, jakými jsou ABBYY FineReader, ABBYY FormReader a ABBYY FlexiCapture.

Klíčové vlastnosti ABBYY Scan Station:

  • Inteligentní technologie skenování — ABBYY Scan Station skenuje dokumenty v dávkách. Vícestránkové dokumenty v každé dávce mohou být separované podle specifikovaných parametrů jako například počtu stran, prázdných oddělovacích stran anebo čárových kódů. Nastavení zpracování jsou uložené v speciálních profilech, typech dávky. Každý profil zahrnuje skenování, zpracování obrázku, separaci dokumentů a nastavení exportu, což zjednodušuje a zefektivňuje práci s různými typy dokumentů.
  • Zvýšení kvality obrázku — ABBYY Scan Station poskytuje širokou škálu nástrojů na úpravu obrázku. Například, uživatel může ořezat, otočit obrázek, revidovat citlivé informace na něm, odstranit šum a invertovat barvy na zlepšení vzhledu dokumentu před jeho uložením. Tyto nástroje taky napomáhají zabezpečit lepší výsledky rozpoznání, když jsou skenované dokumenty určené na zpracování pomocí softwaru optického rozpoznávání znaků (Optical Character Recognition; OCR).
  • Kompatibilita s různými skenovacími zařízeními — ABBYY Scan Station podporuje většinu skenerů s rozhraními TWAIN, ISIS a WIA.
  • Variabilní možnosti exportu a uložení — Naskenované obrázky můžou být uložené ve formátech PDF, TIFF, JPEG, JPEG2000, BMP, PNG, PCX, DCX, DjVu a JBIG2 a exportované do složek a FTP složek. Toto uživatelům umožňuje jednoduše přenést naskenované dokumenty do elektronických archivů, systému řízení činnosti podniku a systému řízení dokumentů, anebo je exportovat do ABBYY Recognition Server nebo ABBYY FlexiCapture na další zpracování.
  • Jednotné rozhraní skenování – V rámci jedné společnosti se běžně používají různé modely skenerů. ABBYY Scan Station umožňuje používat stejné nastavení bez ohledu na typ skeneru. Toto dělá tento produkt náležitým nástrojem pro vytváření společného elektronického archivu.

Pro více informací klikněte sem >>