ABBYY Mobile OCR Engine 4.0

ABBYY Mobile OCR Engine, založený na celosvětově známých OCR technologiích od ABBYY, využívá výkonné algoritmy pro zpracovávání snímků a vysoce přesné rozpoznávání textu v mobilních zařízeních. Je optimalizovaný tak, aby poskytoval vysokou efektivnost kombinovanou s nízkými požadavky na zdroje zařízení.

Díky své rozsáhlé podpoře jazyků je ABBYY Mobile OCR Engine ideálním řešením pro vývojáře mobilních a „lehkých“ aplikací, kteří se snaží zvýšit atraktivitu svých produktů, aktualizovat a rozšířit jejich funkcionalitu a oblasti aplikací..

Pro koho ABBYY Mobile OCR Engine určen?

Vývojáři hardware a software pro mobilní zařízení, výrobci zařízení na skenování a zpracovávání snímků, vývojáři „lehkých“ a rychlých rozpoznávacích aplikací pro počítače a notebooky mohou svým produktům přidat novou výkonnou funkcionalitu mobilního rozpoznávání použitím této výjimečné technologie OCR s kompaktním kódem.

Co ABBYY Mobile OCR Engine dělá?

ABBYY Mobile OCR Engine transformuje snímky na ovladatelný text, který může být ukládaný, editovaný anebo odesílaný přes email anebo SMS. Aplikace založené na ABBYY Mobile OCR Engine promění poznámky, vizitky, výstřižky z novin, jídelní lístky a jiné texty zachycené mobilním zařízením na využitelná data.

Jaké jsou hlavní výhody ABBYY Mobile OCR Engine?

ABBYY Mobile OCR Engine je oceněná pokroková technologie speciálně vytvořená pro integraci funkcí rozpoznávání a čtení vizitek do aplikací mobilních zařízení.

Kombinuje výkonné funkce rozpoznávání s výjimečnou přesností a malou softwarovou stopou, která vyžaduje minimální zdroje hardwaru. Tato OCR technologie s kompaktním kódem je schopná běžet ve velmi omezených podmínkách jako jsou malá paměť, konkrétní operační systém anebo nestandardní typ procesoru. Díky tomuto je ideální na zabudování do mobilních telefonů, malých ručních zařízení a přenosných zobrazovacích řešení.

Navíc, ABBYY Mobile OCR Engine 4.0 může být použitý v aplikacích pro různé platformy (mobilní a pro PC): Android, Linux, Moblin, iPhone, Mac OS, Symbian, Windows a Windows Mobile. Je možný přenos i na jiné platformy.

Více informací >>